internettenparakazanma.info

Her ay internetten para kazanma Hızlı ve Kolay yollarını okuyun internettenparakazanma.info

Freelance iş ilanları -7 Faydaları

Freelance iş ilanları meslek, normal bir masa işinin yapamayacağı kadar çok özgürlük ve esneklik sunar. Çoğunlukla yaptığınız iş türünü, birlikte çalıştığınız kişiyi, günün hangi saatinde çalıştığınızı ve ne kadar süre çalıştığınızı, çalıştığınız yeri ve üstlendiğiniz iş hacmini seçmeye başladığınızdan, bireysel güçlü yanlarına ve ihtiyaçlarına uygun seçimler yapabilir.

Bir freelancer olarak, sizi fiziksel, zihinsel ve duygusal strese sokabilecek bir şirket kültürüne veya çalışma programına uymaya artık çalışmıyorsunuz. Bu esnekliğin birçok faydası var, işte fark etmemiş olabileceğiniz yedi şaşırtıcı.

Freelance iş ilanları

1. İş yükünü kontrol ediyorsun

Bir freelancer olmanın en iyi bölümlerinden biri, ne zaman yeterli olduğunu söyleyebilmenizdir. Çok fazla müşteriniz varsa ve stresi kaldıramadıysanız, bir tane bırakabilirsiniz. Ve ortaya çıktığı gibi, iş yükünüzü kontrol etmek sağlığınız için daha iyidir. Kansas Eyalet Üniversitesi’nden yapılan araştırmalar, haftada 50 saatten fazla çalışanların, zihinsel ve fiziksel sağlığın azaldığını tespit etti. Avrupalı ​​araştırmacılar tarafından yapılan bir başka araştırmada, 10 saat veya daha fazla günde çalışmanın kalp krizi de dahil olmak üzere kardiyovasküler sorun riskini% 60 artırabildiğini buldum.

 

2. Hastalanma olasılığınız daha az

Çoğu freelancers evden çalışıyor. Bu çalışma durumu sizi hasta etmekten alıkoyabilir çünkü tüm iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle uzaktan ilgilenirsiniz. Bir çok ofis, oda düzeninden uzaklaşıyor ve iletişimi artırmak ve işbirliğini teşvik etmek için açık planlar yaratıyor. Danimarkalı bir çalışmaya göre, bu çabalar insanların hastalanmasını da kolaylaştırıyor. Araştırma, bir odada ne kadar çok insan çalıştığını, o insanların daha fazla hasta günlerini bulduğunu ortaya çıkardı. Ve tamamen açık ofislerdeki insanlar, oda ofislerindekinden% 62 daha fazla hasta günü almaktadır. “Freelance iş ilanları” sizi bir işyeri hatası alıp ailenize götürmekten alıkoyuyor.

 

3. İstediğiniz kadar mola verin ve istediğiniz kadar uyku alın

İyi uyumak, genel sağlığınız için büyük yarar sağlar. Araştırmalar, 15 ila 20 dakika bile olsa küçük aralar almanın, konsantrasyonu koruyabildiğini ve enerji seviyelerini gün boyu koruyabildiğini göstermiştir. Bazı şirketler ve üniversiteler bu uygulamayı benimsemiş ve çalışanları ve öğrencileri için şekerleme odaları yaratmış olsa da, çoğu büro çalışanı bu lüksü elde edemez. Çoğu, 10’ar dakikalık iki mola ve bir günde öğle yemeği için bir saat aldığı için şanslı. Bir freelancer olarak, ne zaman bir molaya ihtiyacınız olursa, birini alabilirsiniz. Ve ne zaman ihtiyacın olursa biraz kestirebilirsin.

 

4. İş ilişkilerinizi kontrol ediyorsunuz

Freelancing olduğunuzda, gün boyunca müşteriler ve meslektaşlarınızla ne kadar iletişim kurmak istediğiniz size kalmış. Birçok freelancers çalışanın e-postalarını takip etmelerine yardımcı olmak için günde 2 veya 3 defadan fazla kontrol etmeme politikası vardır. Görünüşe göre, bu çizgileri çizmek sağlığınız için iyidir. British Columbia Üniversitesi’nden yapılan bir araştırma, e-postanızı ne kadar az kontrol ederseniz, stresi o kadar azaltabilir.

Birçok ofis ortamında e-posta, iletişimin ana şeklidir. E-postalarınızı dikkate almamak, patronunuzu görmezden gelmek gibidir. ‘Freelancer’ olarak stresi azaltmak ve avantajlardan yararlanmak için kendi e-posta kontrol politikanızı oluşturabilirsiniz.

 

5. Optimum zamanlarda egzersiz yapabilirsiniz.

Gündelik bir işte bir antrenman programı tutmak zor olabilir çünkü işten önce veya sonra sıkmak zorunda kalırsınız. Bir “freelancer” olarak çalışın ve günün ortasında bile, sizin için çalıştığı zaman egzersiz yapabilirsiniz. Ve öğleden sonraları birçok yararı ile dışarı çıkıyor: Ciğerleriniz daha iyi performans gösteriyor, fiziksel performansınız genellikle en yüksek, kas gücünüz en yüksek ve yaralanma riskiniz en düşük seviyede.

 

6. Kendi patronunuz

Bir freelancer çalışansanız ve gerçek bir acı çeken bir müşteriniz varsa, kişiyi her zaman bırakabilirsiniz. Freelancers lar aslında kendi patronlarıdır ve zorlu birinden çalışmaktan kaynaklanan tüm stresleri önleyebilirler. Kötü bir patron için çalışmanın, depresyon, uyku problemleri, yüksek tansiyon ve kilo sorunları gibi olumsuz etkileri olabilir. Kötü bir patronun kronik stresi de kalp hastalığı için daha fazla risk oluşturabilir.

 

7. uzun gidip kaçının

Freelance iş ilanları yapan çoğu insan, evden işe gitmek zorunda kalmaz, bu zaman yönetimi için harikadır ve sağlık için daha iyidir. Bir çalışma, arabayla 10 mil gidip gelip daha yüksek kan şekeri ve kolesterolün artmasına neden olabileceğini buldu. Başka bir çalışmada, 30 dakika boyunca otobüsle giden insanların en düşük yaşam doyum düzeyine sahip oldukları bulundu. Uzun bir banliyöün etkileri bisikletlileri bile etkiler. Freelancer meslek sahibi olmayı seçmek, evden çalışabileceğiniz ve gidip sıranızı azaltabileceğiniz anlamına gelir.

Freelance iş ilanları yapmak kolay değil ama size özgürlük veriyor. Hızlıca başarılı bir iş adamı olabilirsiniz. İnsanlar artık freelancers çalışıyorlar çünkü kariyerleri çok yüksek. Freelancing internetten para kazanmanın yolları arasındadır.

Updated: July 19, 2019 — 12:40 pm
internettenparakazanma.info © 2018