internettenparakazanma.info

Her ay internetten para kazanma Hızlı ve Kolay yollarını okuyun internettenparakazanma.info

internet üzerinden para kazanma

Teknolojideki ilerlemeler ve önemli ölçüde iyileştirilmiş internet erişimi göz önüne alındığında, artık birçok popüler web sitesiyle ilişki kurmanız ve para kazanmak için ağlarını kullanmanız mümkün. İnternetten para kazanmanın birçok yolu var ama burada size en iyi internet üzerinden para kazanma diyeceğiz.

internet üzerinden para kazanma

 

internet üzerinden para kazanma

Bunların çoğu, iPhone’unuzdan oluşturabileceğiniz ve sonunda çalıştırabileceğiniz küçük işletmelerdir. Bunların birçoğu biraz zor iş ile iyi bir tam zamanlı yaşam sağlayabilir.

 

1. Bunun gibi karlı bir blog oluşturun

Saçmalıklarını kesen ücretsiz bir derinlikli rehber yazdık. Özellikle, dijital ürünler ve satış ortaklığı pazarlaması (katılmak için bağlı kuruluşlar dahil) gibi şeylerle çevrimiçi para kazanabilirsiniz.

 

2. e-ticaret için bir çevrimiçi mağaza oluşturun ve gönderim ücretini bırakın

Shopify: Satın aldığınız şeyleri sattığınız ya da satın aldığınız şeyleri satarak satıp satmadığınızı fazladan para kazanmanın harika bir yoludur. Çevrimiçi bir mağaza kurmak istiyorsanız, Shopify bunu kolaylaştırır. Hazır şablonları var, bu yüzden mağazanızı tasarlamak için zaman harcamak zorunda değilsiniz.
İhtiyacımız olmayan her şeyi, bazen de anlaşmalar için aldığımız veya bedava olan eşyaları satıyoruz. Shopify ayrıca damla nakliyatçılar için favori platformdur.
Damla nakliye nedir? Bir çevrimiçi mağaza oluşturma (otomatik) oluşturma ve ürünleri doğrudan müşterilerinize gönderecek bir ürün dağıtıcısına kaydolma sürecini oluşturur.
Sattığınız ürünler doğrudan müşterilerinize gönderildiği için, envanteri tutmanıza veya herhangi bir şeyi postalamanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken, harika ürünleri bulmak ve sitenizi pazarlamaktır. Bazıları bunun en iyi çevrimiçi iş olduğunu söylüyor.
Etsy: Kurnaz bir insan mısınız? Süslü sabunlar, mücevherler, giysiler gibi şeyler yapar mısın? Çevrimiçi bir mağaza kurabilir ve yapımlarınızı satabilirsiniz.

 

3. İnsanları öğretmek ve eğlendirmek için videolar hazırlayın

YouTube: İyi olduğunuz bir şey için çevrimiçi eğitim, araba tamir etme, kitaplık oluşturma, imza yemeğinizi hazırlama. Youtube’a yükleyin ve para kazanmayı etkinleştirin. Bu, videolarınıza reklam yerleştirmelerine olanak tanır. Nasıl başlayacağınızı öğrenmek ister misiniz? Skillshare’daki “PolyMatter” e bakın.
Skillshare: İnsanlara bir şeyler öğretmek ister, ancak onları ücretsiz olarak yayınlamak istemez misiniz? Skillshare, insanların başkalarına yardım etmek için çevrimiçi kurslar oluşturmalarına izin veren bir platformdur ve eğer insanlar kursunuzu kullanırsa, Skillshare size ödeme yapar. Diğer içerik oluşturuculardan öğrenmek ister misiniz? İnternette daha iyi bir yer yok. Skillshare çevrimiçi öğrenme ile ilgilenen bir izleyici ile yerleşik olarak gelir.

 

4. Poshmark ile kıyafetlerinizi satmak

 

Dolabında, bir daha asla takmayacağın bir şey var ama bir adamın çöpü başka bir adamın hazinesi. Poshmark‘a üye olun ve daha önce sevdiğiniz kıyafetleri satan çevrimiçi para kazanmaya başlayın.

 

5. Çevrimiçi kişiler için öğretmen ve tercüme

 

Bu ultra rekabetçi kaplan ebeveynler, özel mısır gevreklerinin en iyi okullara girmesini isterler. Bu, ister üç yaşındakiler için okul öncesi eğitim olsun isterse on sekiz yaşındakiler için Ivy League olsun.
Wyzant (öğretmen): Ebeveynler ve öğrenciler, cebirden fen bilimlerine kadar çeşitli konularda öğretmenler için alışveriş yapıyorlar. İlkokul çağından kolejlere kadar çok çeşitli eğitmenlere ihtiyaç vardır. Programınızı ve ücretlerinizi ayarlayabilirsiniz ve Wyzant bir kesim alır.
Çevir: Eğer akıcıysanız ve çok akıcı konuşursam, bir dilde tercüme etmek için ödeme alabilirsiniz. Translatorscafe.com çevirmenler ve çeviri işlerinin ücretsiz çevrimiçi bir dizinidir. Sadece özgeçmişinizi yükleyin ve oranlarınızı ve hizmetlerinizi listeleyin. Yeni işler her gün yayınlanıyor ve bir turizm broşürü çevirmek veya bir filmi altyazıya çevirmek gibi şeyleri içeriyor.
Ya da gengo.com ve verbalizeit.com gibi bir çevrimiçi ajansı deneyebilirsiniz. Programınıza ve yeteneklerine uyan projeleri seçersiniz.

 

6. Anketlerde fikirleri paylaşın

 

Anketleri çevrimiçi olarak tamamlayan kişilere az bir miktar ödeme yapan çok sayıda araştırma kuruluşu var.
Tek yapman gereken soruları cevaplamak. Panelbase, Değerli Fikirler ve Toluna büyük ajanslar arasındadır. Anketi 50 ila 5 £ arasında herhangi bir yerde kazanmayı bekleyebilirsiniz.

İnternetten para kazanma sevdiyseniz, lütfen bize bildirin. internet üzerinden para kazanma için daha fazla yolla sizi güncel tutacağız.

Updated: October 28, 2018 — 7:00 am
internettenparakazanma.info © 2018