internettenparakazanma.info

Her ay internetten para kazanma Hızlı ve Kolay yollarını okuyun internettenparakazanma.info

İnternetten Para Kazanma Siteleri

Genel olarak, mikro projeler, her biri birkaç dolardan fazlasını ödeyen küçük projelerdir. Kısa sürede birkaç tane yaparak para kazanırsınız ve bunları yapabileceğiniz web siteleri vardır. İşte size en iyi internetten para kazanma siteleri.

İnternetten Para Kazanma Siteleri

Gigwalk

Gigwalk, fotoğraf çekmeyi, menü seçmeyi ve bölgenizdeki çeşitli küçük ödevleri içerir. Telefonunuza indirdiğiniz bir uygulama üzerinde çalışır. İş emirlerini alır, kabul eder ve işin tamamlandığını onaylarsın.

TaskRabbit
Gigwalk’a benzer şekilde, ancak ödevlere çevrimiçi olarak ve bir telefon uygulamasıyla da erişebilirsiniz. TaskRabbit sadece birkaç şehirle sınırlıdır.

CloudFactory
CloudFactory katılımcıları, esas olarak, gelişmekte olan çeşitli pazarlara dayanan işverenler için şirketler için verileri girer, toplar, işler veya kategorilere ayırır.

FOAP
Fotoğraflarınızı sitelerinde ticari ilgi alanlarına girip satabilirsiniz. FOAP’ta 10 dolara satılabilir,% 50’si siteye ödenebilir.

Bana getir lütfen
PleaseBringMe ile işveren yerine bireyler arasında bir seyahat takas değişimi, kendi ülkenize özgü ödeme ücretlerini yerine getirir.

BidOnMyGig
Hizmet henüz kullanılamıyor, ancak BidOnMyGig, müşterilerin çevrimiçi projeleri yayınlamasına ve kendilerine nitelikli hizmet sağlayıcıları teklif etmesine olanak tanıyor. Nitelikli servis sağlayıcı elbette sizsiniz.

EXEC Temizliği
Adından da anlaşılacağı gibi, EXEC Cleaning bir yönetici asistanının hizmetlerini ancak kişisel düzeyde vermeyi içerir. Öğle yemeğini almayı, belgeleri teslim etmeyi veya hatta bir yönetici evini temizlemeyi içerebilir.

MobileWorks
MobileWorks, çevrimiçi araştırma, resim etiketleme ve yaratıcı yazma dahil olmak üzere teknik sanal asistan olarak işleri içerir ve İngilizce konuşmanız gerekir.

PinDone
Sadece California’da mevcut olan PinDone, posta çıkışı yapma ve birini havaalanına götürme gibi görevleri içerir. Ücretler görevler için uygun görünüyor, ancak onlara teklif veriyorsunuz ve site içindeki saygınlık önemlidir.

Mekanik Türk
Bu evde yapılan bir düzenlemedir ve Amazon.com’un bir parçasıdır. Mekanik Türk, genellikle ürün incelemeleri yazma, düzenleme ve ilgili görevler gibi işleri içeren, görev başına birkaç dolar öder. internetten para kazanma 2019, Mekanik Türk ile.

internetten para kazanma siteleri

WeGoLook
Adından da tahmin edebileceğiniz gibi, WeGoLook size bir müfettiş olarak çalışıyor. Binaları, arabaları veya diğer bazı değerli eşyaları inceleyecek, var olduğunu, çalıştığını, fotoğraf çekeceğini ve gerekli raporları yazacağınızı doğrulayacaksınız.

PostMates
Bu hizmet sanal bir oyuncu olmayı içeriyor. Post Mates, kahve, öğle yemeği, yiyecek veya müşterinin istediği herhangi bir şeyi almanızın istenebileceği bir teslimat servisidir.

fiverr
Sitede yayınladığınız daha teknik ama basit işler. Fiverr iş başına 5 dolar öder ve web sitelerinde ve ilgili işlerde görevler gibi işleri içerir.

Her şeyden Ajan
Çoğunlukla kolej öğrencileri için, Ajan Her şey, işlerini yürütmeyi, pazarlama faaliyetlerine katılmayı veya hatta geçici çalışmayı içerebilir.

UserTesting.com
Kabaca konuşursak, UserTesting.com, çoğunlukla kullanıcı deneyimine dayanarak derecelendirme yapan web sitelerinin incelemelerini yapmayı içerir.

Zaarly.com
Gigwalk’a benzer şekilde, Zaarly, şehir dışından gelen müşteriler için bölgenizdeki işleri yürütmeyi içerir.

MiNeeds
Tanımlanmış becerileri olan insanlar için bir iş kurulunun bir şey, MiNeeds.com iş için rekabet var.

Updated: December 30, 2018 — 9:36 pm
internettenparakazanma.info © 2018