internettenparakazanma.info

Her ay internetten para kazanma Hızlı ve Kolay yollarını okuyun internettenparakazanma.info

internetten para kazanma yolları

Neyse ki, saatlerce çalışmadan daha fazla para üretmenin ya da evi terk etmenin yolları vardır. İnternet, gelirlerini artırmak için, özellikle kendi koltuklarının rahatlığında, go-getters için bir dizi fırsat sunuyor. Araştırmalarınızı akranlarınıza öğretmekten, internetten para kazanma yolları burada bulabilirsiniz.

 

Internetten Para Kazanma Yolları

Internetten Para Kazanma Yolları

Aşağıdakiler internetten para kazanma yolları:

 

Anketleri Almak İçin Ücretli Olun

Anketleri Almak İçin Ücretli Olun

Görüşlerinizi paylaşmayı seviyorsanız geri bildirim için ödeme almayı düşünün. Bazı şirketler, bireyleri değerli tüketici ve kullanıcı verilerini toplayabilmeleri için anket almaya davet edeceklerdir. Cashback Research gibi web sitelerini bulabilir – bunu tahmin ettiniz – görüşleriniz için nakit.

 

Zamanını ve Yeteneklerini Sat

internetten para kazanmak için o zaman yeteneğimi satmak zorundayım. Fiverr web sitesi, üyelerin yeteneklerini çoklu disiplinlerde teşvik eder ve bunları bu beceriler için ödeme yapmak isteyen kişilere bağlar. Örneğin, bir dijital fotoğraf düzenleme gurusu iseniz, tazminat için tamamlayacak serbest projeler bulabilirsiniz.

 

Amazon Mechanical Turk için Kaydolun

Amazon Mechanical Turk

Amazon Mechanical Turk, internetten para kazanma 2018’de bir yol yoludur. Muhtemelen Amazon Mekanik Türk’teki tipik görevleri tamamlayamazsınız. Bununla birlikte, müşteriler için basit görevleri yerine getirmeye istekli iseniz fazladan gelir yapabilirsiniz. Yaygın işler arasında restoranlar hakkında ayrıntıların doğrulanması, işletme girişlerinden kopyalanan içeriklerin kaldırılması ve metnin başka bir dile çevrilmesi bulunmaktadır.

 

Orijinal Instagram fotoğrafları satmak

internetten para kazanma yolları Instagram fotoğrafları

Sosyal medya fotoğraflarınızı Instagram‘da paylaştıktan sonra, fotoğraflarınızın baskılarını Piksel ve benzeri sitelerdeki bir kar için satabilirsiniz.

 

Bilginizi Paylaşın

Belirli bir konu hakkında derinlemesine uzmanlığınız varsa, yeteneklerinizi başkalarına satmak için bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Örneğin, bahçecilikle ilgili video dersleri için bir ücret veya ücret karşılığında Skype üzerinden müzik dersleri verebilirsiniz.

 

Craigslist’deki Ev Ürünleri

Katılma ve listeleme ya da satış ücretinden yoksun olma konusunda özgür olan Craigslist, kullanıcıların hem yerel hem de ulusal alıcılarını kendi öğeleri için bulmasına izin veriyor – site dolandırıcılıklardan kaçınmak için yalnızca yerel satış yapmayı teşvik etse de. Mutfak eşyalarından bebek mobilyalarına kadar, bu büyük sitede satılık neredeyse her şeyi listeleyebilirsiniz.

 

Sanal Asistan Olun

internetten para kazanmak istiyorum Sanal Asistan Olun

Popüler Upwork gibi serbest siteler, genellikle sanal asistanlar için mevcut işlere sahiptir. Bu platformlar en iyi internetten para kazanma yollarıdır. Geleneksel asistan pozisyonlarında olduğu gibi, sanal asistanlar da çok çeşitli görevlerde yöneticilere yardımcı olmak için para alırlar.

 

Kendinden Yayınlanan Kindle Dijital Kitaplar

Eğlenceli bir kurgu veya kurgusal olmayan bir kitap hazırlayıp yazabileceğinizi ve inandığınızı düşünüyorsanız, Amazon’un Kindle Direct Publishing platformunu dijital bir kitap yazmayı ve yayınlamayı düşünebilirsiniz.

 

YouTube Videolarını Yükleyin ve Reklam Görüntüleme Sayısı İçin Ücret Alın

internetten para kazanma ekşi Youtube

Pahalı video ekipmanlarına yatırım yapmanız gerekmez; Akıllı telefonunuzun video kaydedicisini nasıl kullanacağınızı ve internete eğlenceli veya bilgilendirici videolar yükleyeceğinizi öğrenmeniz yeterli. Ardından, videolarınızdan önce, her bir görünüm için nakit para kazanmayı tercih edebilirsiniz. Forbes’a göre Haziran 2016 ve Haziran 2017 arasında, oyuncu ve YouTube yıldızı PewDiePie 12 milyon dolar aldı.

 

Fotoğraflarınızın, Videolarınızın ve Diğer Medyaların Kullanımı

Fotolia gibi siteler değerli fotoğraflarınızı satmanıza izin verir. Bu uzun vadeli kalan gelir anlamına gelir.

 

EBay’de Eşyalarını Sat

İnternet, satıcıların artık istedikleri öğeleri listeleyebildikleri çevrimiçi pazarlarla dolu. İstenmeyen tasarımcı kıyafetlerinizi satmak veya yüksek hacimli bir çevrimiçi mağaza geliştirmek istiyorsanız, ürünlerinizi boşaltarak Amazon, Etsy ve eBay gibi sitelerde ekstra para kazanabilirsiniz.

 

Bir Amazon Associate ol

para kazanmanın yolları 2018 Amazon

Bu program, Amazon tarafından sunulan farklı ürünlere ortaklık bağlantıları dahil ederek para kazanmanızı sağlar. Bir ziyaretçi blogunuzu veya sosyal medya sayfalarınızı görüntülediğinde ve Amazon bağlantılarını tıkladığında, o oturum sırasında satın alınan ürünlerle ilgili olarak Amazon’dan komisyon alırsınız. Amazon Ortaklığı olarak, insanlar Amazon’a çok güvendiğinden çok şey kazanabilirsiniz. Amazon Bağlı Olmak internetten para kazanma yollarıdır.

 

İnternet Yaşam Koçu Olun

Hayat koçları, müşterilerinin hedeflerine ulaşmalarına ve genel yaşam kalitelerini iyileştirmelerine yardımcı olur. Genellikle teknik veya yönetici koçu olmak için kurs almanız gerekir, ancak sağduyu sahibi olmanız ve her gün hayattan zevk almanız ve başkalarının aynı şeyi yapmasına yardımcı olmanız durumunda başarılı bir yaşam koçu olabilirsiniz.

 

para kazanmanın yolları 2018 – Sosyal Medyada Organizasyonları Teşvik Etmek

Birçok büyük perakendeci, işlerini web sitenizde ve sosyal medya sayfalarınızda tanıtmak için sizi telafi edecektir. Size nakit veya hediye kartıyla ödeme yapabilirler. Örneğin, Facebook veya Yelp’de check-in yaptıysanız bazı restoranlar size hediye kartı verecektir.

 

İşletmeleri ve Ürünleri Ortak Programlarla Tanıtın

Bir web siteniz veya blog’unuz varsa, diğer işletmeler ve sitelerle bağlantı kurarak para kazanabilirsiniz. Bu, kendileri için oluşturduğunuz satışların yüzdesini size ödeyecektir.

 

El yapımı ürünleri ve el sanatları satmak

Sanatsal bir yönünüz varsa, hobilerinizden para kazanmak için Etsyor’da başka bir sitede el işi ürünleri satmayı düşünün. En iyi sonuçlar için, ürünlerinize en uygun olanı bulmak için çeşitli web sitelerini inceleyin.

 

Serbest Yazar Olun

Yazmak için bir tutkunuz varsa, bloglar, web makaleleri veya web siteleri için içerik yazma konusunda para kazanabilirsiniz. Pek çok şirket, hevesli ve deneyimli yazarlara ödevler sunar.

 

Özelleştirilmiş Gömlekler Çevrimiçi Satış

Grafik tişörtlerin satılması büyük bir iştir. Akıllıca hazırlanmış sözler veya grafiklere sahip özelleştirilmiş gömlekler, çevrimiçi satışlar için idealdir ve Teespring gibi siteler bu gömlekleri bir kar için tasarlamanıza ve satmanıza olanak tanır. Satış modeli, yazdırmadan önce alıcıları sıraya koyduğundan, daha küçük bir ilk yatırımla başlayabilirsiniz, ancak satılan her bir gömlek için daha küçük bir kâr elde edersiniz.

 

Amazon’da bir Üçüncü Taraf Satıcı Olun

Normal bir Amazon müşterisiyseniz, “Amazon’dan gelen gemiler” ibaresini taşıyan üçüncü taraflarca satılan ürünleri görmüşsünüzdür. Bu ürünler, ürünlerini Amazon yerine getirme olanaklarına gönderen satıcılardan gelir. Amazon daha sonra öğeyi listeler ve bir alıcı bulunduğunda gönderir.

 

Yerel Satın Alın ve Çevrimiçi Satış Yapın

para kazanma fikirleri

İşte daha fazla para kazanma fikirleri. Para kazanmanın bir başka yolu, bölgenizde ücretsiz ya da ucuz olan şeyler bulmak ve daha sonra bunları kâr için çevrimiçi satmaktır. Birçok kişi, çevrimiçi olarak işaretlemek ve yeniden satış yapmak için nadir koleksiyonlar, vintage stiller veya ucuz kitaplar veya medya için yerel alışveriş mağazalarından yararlanır.

 

Sitenizde Ürünleri Tanıtın

Blogculara yazarlık için teklif veren ve ürünler veya hizmetler hakkında orijinal kopyalarını sitelerine gönderen siteler bulabilirsiniz. Teşvik etmek için ödeme alırken Federal Communications Commission’un bilgilendirme gereksinimlerine dikkat etmeyi unutmayın.

 

Satış için Alan Adları Satın Alın

internetten para kazanma kesin. Bazı insanlar istenilen alana sahip ve onları aç alıcılara satarak büyük paralar kazandılar. Alan adlarını satın almanın asgari yatırımı için popüler hale geleceğini düşünürseniz (genellikle 10 ila 15 $), hatta büyük bir kâr elde edebilirsiniz.

 

Driveway veya Park Spotunuzu Kiralayın

Otopark, gelişmekte olan şehirlerin çoğunda bir prime gidiyor ve araç park yerinizde ya da park alanınızda kullanılmayan bir alan kiralamak ek gelir sağlayabilir. Kullanılmadığı zaman alanınızı kiralamanıza izin veren uygulamaları bulabilirsiniz.

 

Eski Elektronik Ürünleri Sat

Artık kullanmadığınız bir bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya cep telefonunuz varsa, nakit olarak satabilirsiniz. Bu ve diğer teknoloji öğeleri, daha eski özelliklerle oluşturulmuş olsa da, çoğu zaman başkalarına değer verir. Parayı yükseltilmiş bir öğeye koyun veya borcunu ödemek için kullanın.

 

Google Reklamları ile Niche Web Siteleri Oluşturun

internetten para kazanma kesin Google Adsense

Niş siteleri, çeşitli konularda özel bilgi arayan ziyaretçileri çekmek için var. Web sitesi oluşturma konusunda bir yeteneğiniz varsa, bir site oluşturmayı ve para kazanmak için Google AdSense reklamcılık bağlantılarını eklemeyi düşünün.

 

Tasarım Web Siteleri

Web geliştirmeye ilgi duyuyorsanız, tasarımcılar için işletmeler veya kuruluşlar için site oluşturma talebinden yararlanın. Upwork gibi siteler, müşterileri bulmak ve portföyünüzü oluşturmak için başlamak için iyi bir yerdir.

Becerilerinizi geliştirmeniz mi gerekiyor? İşte bir yıldan kısa bir sürede öğrenebileceğiniz 96 para kazanma becerisi.

 

Çevrimiçi Kursu Öğretin

Udemy gibi siteler, öğretmen adaylarının seçtikleri disiplinlerde ücretli öğrenciler bulmalarına yardımcı oluyor.

 

Mobil Cihazlar için Faydalı Uygulamalar Tasarlayın

Çılgınca popüler bir uygulama tasarlarsanız, önemli bir gelir elde edebilirsiniz. İTunes ve Android uygulama mağazaları, yaratıcılığınızı potansiyel alıcılara geniş ölçüde sunar. Ve gelir, uygulama için ödeme yaparak, uygulama içi reklamları göstererek veya uygulama içi özellikler ve yükseltmeler için ücretlendirerek oluşturulabilir.

 

Kazanan Bir Blog Oluşturun

Bir kaleme sahipseniz, blog yazarak para kazanabilirsiniz. Bazı şirketler size blogunuza bağlı kuruluş linkleri veya reklamlar yerleştirmek için para öder ve bazıları da ürün veya hizmetleri hakkında yazdıkları için nakit para sunarlar. Blogunuzun başarısı, blogunuzun popüler bir konuyu ve dahil ettiğiniz bağlantıların popülerliğini kapsayıp kapsamadığına bağlı olarak, yazma yeteneğinize bağlı olacaktır.

 

Çevrimiçi Ders Verme Sağlayın

Tutor.com gibi siteler, bir konu öğrenen insanlarla bağlantı kuracak ve özellikle matematik, bilim veya yabancı dilde bilgili iseniz yüksek talep görebileceksiniz. Bir başvuru sürecinden geçmek zorundasınız, ancak onayladıktan sonra ödeme almaya başlayabilirsiniz.

 

Yukarıda internetten para kazanma yolları. Daha fazla beklemek yok. Sadece size en uygun yolu seçin ve harekete geçin. Ne kadar çok çalışırsan, o kadar kazanırsın.

 

Updated: October 21, 2018 — 8:09 am
internettenparakazanma.info © 2018