internettenparakazanma.info

Her ay internetten para kazanma Hızlı ve Kolay yollarını okuyun internettenparakazanma.info

Kolay Para Kazanma Yolları – 13 En İyi Para Kazanma Fikirleri

İşiniz ekstra para kazanmak için en iyi ve en uygun yerlerden biri. Kutunun dışında biraz düşünmek zorunda kalabilirsiniz, bu yüzden başlangıç ​​için bunları deneyin. Bu makale tüm Kolay Para Kazanma Yolları hakkında.

Kolay Para Kazanma Yolları – 13 En İyi Para Kazanma Fikirleri

Kolay Para Kazanma Yolları

Fazla mesai için gönüllü ol

Çoğumuz fazla mesai nedeniyle fazla mesaiden çekmiyoruz. Ancak, paraya ihtiyacınız olursa, amirinize çalışmaya uygun olduğunuzu bildirin.

 

İş yerinde çirkin bir iş için sözleşme

Fazla mesai çalışmalarına bir alternatif olarak, hiç kimsenin istemediği işteki işler için sözleşme yapmayı teklif edebilirsiniz. Düzenli maaşınız dışında ödenecek sabit bir ücret karşılığında işlerde çalışmayı teklif edin.

 

Çalışan sevk programı

Eğer işvereniniz yeni çalışanları kendilerine sevk etme bonusu sunuyorsa, bundan yararlanın ve yönlendirmeye başlayın. Kazanabileceğin en kolay para olacak.

 

Müşteri sevk programı

Aynı şekilde, işvereninizin müşteri tavsiye programına da sahip olup olmadığına bakın. Olursa, satıcınızın şapkasını takın ve potansiyel müşteriler için çalıları atmaya başlayın.

 

Katil bir öneride bulun

Birçok işverenin bir öneri kutusu vardır, ancak çoğu çalışan bunu görmezden gelir. Şirket uygulanabilir öneriler için bir bonus öderse, meşgul olun. Bonusu, başka hiç kimse katılmadığı için alabilirsiniz.

Bloglar için ürün inceleme makaleleri yazın

Bir teknoloji bağımlısıysanız ve birçok yeni ürün satın alıyorsanız, bloglarda ücretli incelemeler yapabilirsiniz. Bloglar genellikle teknik ürünlerle ilgili ortaklık düzenlemelerine sahiptir ve kullanıcı incelemeleri için ödeme yapar. Bir alternatif kendi blogunuzu başlatıyor. Bloglardan para kazanmak biraz zaman alabilir, ancak bir kez başladığınızda para yatırmayı görmek çok daha kolaylaşır. Bloglama, internetten para kazanma en iyi ve mükemmel yollarından biridir.

Uber sürücüsü ol

Geleneksel taksi servisi çok pahalıdır. İnsanların, özellikle de Millenials’ın, Uber ve Lyft gibi sürüş paylaşım uygulamalarını çok daha ucuz bir alternatif olarak benimsemiş olmaları şaşırtıcı değildir.
Şoför olmak, iyi bir nüfusa sahip bir bölgede yaşıyorsanız ve bu süreç bir hafta kadar kısa bir sürede gerçekleşirse, çok kazançlı bir yan hareket olabilir. Bonus: Kendi programınızı belirlersiniz, böylece akşam ve hafta sonları ya da yalnızca şehrinizin özel etkinliklerinde yarı zamanlı çalışabilirsiniz.

 

Bebek bakıcısı

Yaşadığım yerdeki bebek bakıcıları saatte 10 $ kazanıyor. Bu haftasonu birkaç beş saat gösteriniz, 100 dolara sahip olacaksınız.

 

Hayvan bakıcılığı

Bu tür bir oturma düzeninin güzel tarafı, evcil hayvanla saatlerce kalmak zorunda kalmamanızdır. Genelde, her birkaç saatte bir bakarsınız, sonra yürürüz ve gerektiği gibi beslersiniz. Bu nedenle, birkaç evcil hayvan bakıcılığı işini aynı anda tutabilirsiniz.

 

Ev oturma

Özellikle uzun süreli olarak sık seyahat eden insanlar; evlerini bir ücret karşılığında izleyecek birine ihtiyaç duyabilir. Fırsatlar için yerel gazeteleri ve Craigslist’i kontrol edebilirsiniz. Merkezi bir site kullanmak istiyorsanız, MindAHome.com, çevrimiçi bir müşteri kaynağı sağlayabilir.

 

Geçici yarı zamanlı işler

Yaza, okula, büyük tatillerden herhangi birine veya hatta kar mevsimine göre mevsimlik yarı zamanlı bir iş alabilirsiniz. Birkaç haftalık yarı zamanlı çalışma size kolayca 100 $ ve çok daha fazlasını kazandırabilir.
Bir satış elemanı veya şirketi için tavsiye kaynağı olun
Herhangi bir emlakçı, sigorta acentesi, araba satıcısı ya da geçimini satan herhangi biri hakkında bir şey biliyorsanız, onlar için telafi edilen bir tavsiye kaynağı olmayı isteyin. 100 dolarlık bir başvuru almanız zor değil.

 

Shutterstock’ta fotoğraf satmak

Shutterstock, fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak bir ücret karşılığında göndermenizi ve satmanızı sağlayan dev bir sitedir. Fotoğraflar için eBay gibi bir işlev gören, fotoğraflarınızı satmak için merkezi bir yerdir.

Serbest platformlar üzerinde çalışmak, çevrimiçi anketler yapmak ve sosyal medya hesaplarını yönetmek, internet üzerinden para kazanma yerlerinden bazılarıdır.

Updated: December 27, 2018 — 6:22 pm
internettenparakazanma.info © 2018