internettenparakazanma.info

Her ay internetten para kazanma Hızlı ve Kolay yollarını okuyun internettenparakazanma.info

Nasıl Para Kazanabilirim

Para önemlidir, çünkü yaşamınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı, kendi yolunuzu çizme özgürlüğünü ve seçimlerinizde daha az kısıtlama olmasını sağlar. Birçoğumuz bir kariyere ya da nefret ettiğimiz bir mesleğe sıkışıp kaldık, ancak kaybedeceğimizi göze alamıyoruz, çünkü işimizi kaybetmek evimizi ve sağlık sigortalarımızı kaybetmek anlamına gelir mi? Size kolay para kazanma yollarını söyleyelim. 2018’de Nasıl Para Kazanabilirim yollarını öğrenin.

Nasıl Para Kazanabilirim

Nasıl Para Kazanabilirim

Carpool – ve sürücü olun

İş arkadaşlarınız (veya yaptığınız bölgede çalışan insanlar) varsa, bir ücret karşılığında onları kullanmayı teklif edin. Kişi başına haftalık 25 dolar, iki hafta boyunca sadece iki sürücüyle 100 dolar getirebilir. Şirket bülteninde reklam vermeyi veya teklifi ofisin etrafındaki bülten panolarında yayınlamayı deneyin.

 

Sahte Bir Jüriye Hizmet Verin

Avukatlar, davalarında neyin eksik olduğunu görmek için sık sık sahte bir jüriyi işe alırlar. Bir günlük çalışma için maaş 100 $ kadar olabilir. Şimdi bu size hızlı bir şekilde paranızı alacak!

 

Panhandling

Bunu deneyeceğimi söyleyemem, ama panhandling çok kazançlı olabilir. Eğer belediyeniz bunun üzerine savaşırsa, panhandling için GoFundMe güzergahına gidin. Çok az utanç duyan insanlar, başkalarının göğüs işi için para ödemesine yardımcı oluyor. Sana da yardım edecek birileri olduğundan eminim.

 

Yürüyüş Turları

Tarihi veya turistik bir bölgede yaşıyorsanız, hizmetlerinizi bir tur rehberi olarak sunun. Gab ve bölgenizle ilgili bazı eğlenceli hikayeler için bir hediye ihtiyacınız olacak, ancak büyük zaman ödeyebilir.

 

EVİNİZİ KULLANARAK PARA NASIL YAPABİLİRSİNİZ

Evinizi hiç terketmeden 100 $ veya daha fazla para kazanabilirsiniz – evinizi para kazanmak için kullanarak. kolay para kazanma yolları biridir.

 

Alan kiralama

Birinin geçici olarak depolanması gerekiyorsa, bodrum katınızı veya boş bir yatak odanızı kiralamayı düşünün.

 

Garajınızı kiralamak

Garajınızı, araba tutmaya ihtiyaç duyan birine muhtemelen kiralayabilirsiniz. Bu ayda en az 100 $ getirmeli.

 

Garaj yolunuzu kiralamak

Bölgenizde büyük bir olay varsa, araba yolunuzu bir gece veya hafta sonu için kiralayabilirsiniz. Bölgenizdeki etkinliklere göz atın ve garajınızı, etkinliği düzenleyen tesise taşma otoparkı için uygun hale getirin.

 

Banyonuzu kiralamak

Çılgınca görünüyor ama bu gerçekten bir hizmet. Airpnp kullanarak, insanlar banyonuzu kullanmak için ödeme yapabilirler. Kötülüğü berbat bir halk tuvaleti olan bir şehirde yaşıyorsanız, nakit para alabilirsiniz. Muhtemelen iyi bir tuvalet kağıdına yatırım yapardım. Ucuza inip tek katlı zımpara kağıdını hissederseniz, kimse geri gelmeyecek.

 

Özellikle iyi olduğun şey nedir? – diğer insanların tipik olarak değil mi? Harekete geçirirseniz sizi bekleyen iyi bir maaş günü olabilir. Bunlar herkes için işe yaramaz, ancak profesyonel olduğunuz bir veya daha fazla kişi varsa, bunun için gidin!

 

Özel Ders

Okul öğretmenleri saatte 30 $ kolayca kazanabilirler. Bu sizi hemen 100 dolara çıkaracaktı.

 

İngilizce Öğretimi

Milyonlarca insan için İngilizce, en iyi ihtimalle ikinci bir dildir. Onlara bir ücret karşılığında dilin daha iyi anlaşılmasını öğretmek için becerilerinizi gösterin. Saatte 20 dolar olsa bile, kısa sürede 100 dolar alırsınız.

 

Müzik öğretimi

Bir müzik aleti çalabiliyor musun? Tamamlanmadıysanız bile, acemilere öğretebilirsiniz. Hizmetlerinizi başlangıçta yerel yaşlılar merkezlerinde sunun.

Updated: December 29, 2018 — 7:19 pm
internettenparakazanma.info © 2018