internettenparakazanma.info

Her ay internetten para kazanma Hızlı ve Kolay yollarını okuyun internettenparakazanma.info

Nasıl Para Kazanılır – 100 $ Kazanmanın Yolları

Herkes zaman zaman aceleyle paraya ihtiyaç duyar. Hızlı para kazanmak sizi zengin etmeyecek olsa da, bir sıkıntıdan kurtulmanıza ya da borç almanıza yardımcı olabilir. Başlamanıza yardımcı olmak için 100 $ (veya daha fazla) yapabileceğiniz 107 yöntemden oluşan ayrıntılı ve pratik bir liste hazırladım. !) hızlı. İçinde o kadar çok fikir var ki, bugün sizi para kazandıracak en az birisini bulabilmelisiniz. Okumaya devam et Nasıl Para Kazanılır.

Nasıl Para Kazanılır

Nasıl Para Kazanılır – 100 $ Kazanmanın Yolları

Kullanılmış cep telefonlarınızı, iPad veya Mac’inizi satmak

Kullanılmış elektronik ekipmanın, özellikle yakın zamanda ve iyi durumda olması durumunda değeri olabilir. Gazelle.com’u inceleyin. Size ekipmanınız hakkında bir tahminde bulunurlar ve daha iyi şeyler bir miktar para kazanabilir.

 

Kullanılmayan hediye kartları satma

Cüzdanınızı ve şifonyerinizi kontrol edin – muhtemelen kullanılmamış hediye kartlarınız vardır. Hatta bazıları sık gitmediğiniz satıcılar için bile olabilir. Bu durumda, bunları CardPool’da satarak bir miktar para kazanın. Kartların tam değerini alamazsınız, ancak kullanılmamış olarak oturmaktan daha iyidir.

 

Eşyalarını bir rehin dükkanına sat

Mallarınız için perakende fiyat almazsınız, ancak para için hızlı bir satış sunar.

Senin çöpünü satıyorum

Bir garaj satışı yapın – Garaj satışı başına ortalama 150 dolar alıyoruz, böylece evinizden bile çıkmadan bile iyi paralar kazanabilirsiniz.
Craigslist’te satış yapın – Garaj satışında satamayacağınız şeyleri, Craigslist’te satabilirsiniz. Bu, özellikle büyük eşyaları satmak için iyidir.

 

Fiverr

Fiver çok iyi bir online para kazanma yoludur. Sitede yayınladığınız daha teknik ama basit işler. Fiverr iş başına 5 dolar öder ve web sitelerinde ve ilgili işlerde görevler gibi işleri içerir. Herhangi bir hizmeti bu platformda satabilirsiniz.

 

Başkalarının eşyalarını Craigslist veya eBay’de sat

Bu Craigslist ve eBay’de daha yüksek bir seviyeye satış yapıyor. Sadece kendi eşyalarını satmıyorsun, arkadaşlarından ve komşularından satmak için daha fazla eşya alıyorsun. Onlara bir miktar kesin ve sonsuza kadar satacak çok şeyiniz olacak.

Bit pazarları ve takas karşılar

Çok daha fazla potansiyel müşterinin olduğu bir yere giden yolda satılan garajlar satış konseptidir.

 

Konsinye mağazaları

Sevkıyat sırasında satabileceğiniz farklı eşyalar var, ancak mobilya ve giyim için en iyi çalışma eğilimindedir.

Hurda metal toplama ve satma

Hafif bir alım kamyonunuz veya sadece iyi bir römorkunuz varsa, mahallelerden, inşaat alanlarından ve hurdalıklardan hurda metal toplayabilir, sonra hurda metal satıcılarına satabilirsiniz. Hurda metal fiyatlarını inceleyin, ardından “hurda metali nereden alabilirim (kasabamda)” hakkında bir Google araması yapın.

 

Altın takı ve gümüş eşya

Altın mücevherlerinizi ve gümüş eşyalarınızı altın tüccarlarına veya mücevhercilere götürün; büyük olasılıkla “altın satın alıyoruz” mağazalarında yer alan strip alışveriş merkezlerine gitmekten daha iyi bir fiyat alırsınız.

 

Müzik Enstrümanları

Kullanılmış müzik aletleri için canlı bir pazar var (yeni ürünlerin fiyatlarına göz atın ve nedenini hemen göreceksiniz). Onları Craigslist’te en yüksek dolara satabilirsiniz, ancak hızlı para istiyorsanız, bunları müzik mağazalarına satmayı teklif edin.

 

Ev yapımı el sanatları satmak

El sanatları yapabilirseniz, Etsy onları satabileceğiniz yer olabilir. El sanatları yapmak devam eden bir hobi ise, siteden devam eden bir nakit kaynağınız olabilir.

 

Eski alımları veya hediyeleri iade et

Hediyeler aldıysanız, gerçekten istemediğiniz – ve hala paketlerinde – geri göndermeyi deneyin. Bazı perakendeciler onları bir yıl sonra geri alacaktır. Öğenin nereden satın alındığından emin değilseniz, çevrimiçi olup aramayı deneyin. Walmart veya Target gibi bir satıcı açılırsa, makbuz almadan oraya iade edebilir ve hediye kartı alabilirsiniz.

Updated: December 27, 2018 — 3:18 pm
internettenparakazanma.info © 2018